Co nas wyróznia?

Dlaczego pacjenci tak chętnie korzystają z naszych usług?

Zadaj pytanie on-line

Odpowiadamy naszym pacjentom na zapytania drogą internetową tak szybko jak to możliwe

Przychodnia ARCANUS w Swarzędzu ma wieloletnią tradycję. Jest to kontynuacja działalności stomatologicznej prowadzonej od 1982 roku w formie Indywidualnej Praktyki Stomatologicznej, zaś od 1990 roku jako Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny.

W 1998 roku powstał NZOZ Przychodnia ARCANUS, natomiast w 2015 roku utworzono Przychodnię ARCANUS Sp. z o.o. Prezesem Zarządu spółki jest dr n. med. Jadwiga Babiak.

Aktualnie w Przychodni ARCANUS sp. z o.o. zarejestrowanych jest 8500 pacjentów  ortodontycznych. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu ortodoncji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przychodnia dysponuje czteroma w pełni wyposażonymi stanowiskami stomatologicznymi.

Przychodnia ARCANUS Sp. z o.o. jest placówką dydaktyczną, której Ministerstwo Zdrowia zleciło kształcenie lekarzy stomatologów w specjalizacji ORTODONCJA

Posiadamy Pracownię Radiologiczną wyposażoną w cyfrowy aparat RTG do zdjęć panoramicznych, telemetrycznych.

W Przychodni ARCANUS wykonuje się  zabiegi fizjoterapeutyczne: leczenie prądem, promieniami lasera, ultradźwiękami, polem magnetycznym, światłem
i wodą. Proponujemy masaże lecznicze oraz usprawniające ćwiczenia rehabilitacyjne. Nowoczesny budynek przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada własną salę gimnastyczną. 

Usługi na najwyższym poziomie zapewnia wysoce wykwalifikowana kadra medyczna.
Przychodnia ARCANUS spełnia wymagania normy „SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001:2015”, otrzymała certyfikat konsumenckiego konkursu jakości usług „DOBRE BO POLSKIE” za świadczenie usług medycznych, „WIELKOPOLSKI FILAR BIZNESU” w kategorii jakości usług, PRZYJAZNA PRZYCHODNIA za najwyższą jakość w obsłudze Pacjenta, wyróżnienie w X edycji konkursu na POZNAŃSKIEGO LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii „Mikroprzedsiębiorca” oraz nominację do tytułu „Swarzędzka Firma 10–lecia.”